Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek

Impregnace a ochrana solárních fotovoltaických panelů

V posledních letech zažívá sluneční energie a její využívání nebývalý rozvoj. Účinnost fotovoltaických solárních panelů je přímo závislá na intenzitě dopadajícího sluněčního záření na aktivní vrstvu.
Tato vrstva je před vlivy prostředí chráněná krycím sklem, které je třeba udržovat v čistém stavu. Pro správný výkon je nutné sklo jednou za 2 měsíce umýt. Pokud se údržba zanedbává, výkon a tím i výnos z investice prudce klesá.

 

Znečištění snižuje výkon fotovoltaických panelů již v prvním roce užívání. Tato ztráta může představovat cca 3%, po 5 letech až 11% výkonu oproti čistým solárním panelům.

Bez nákladné a časté údržby ztráty na výkonu každým rokem narůstají.

 

Ochranná impregnace na bázi nanotechnologie - GlasProtect nabízí významné snížení znečišťování panelů, prodloužení mycího intervalu a zvýšení účinnosti solárního panelu až o 4-6%.

 

Po nanesení impregnace GlasProtect se na povrchu skla vytvoří neviditelná nanovrstva, která odpuzuje vodu a nečistoty působením lotosového efektu - veškeré nečistoty a prach se za deště nabalí na kuličky vody a samospádem se skutálí z povrchu skla - FV panel zůstává čistý!

Tato inovativní technologie ochraňuje sklo solárního panelu před degradujícími účinky UV záření, zvyšuje rázovou pevnost skla a prodlužuje životnost panelu.

Nano impregnace chrání sklo fotovoltaického panelu před působením solí, kyselin a zásad až do pH13.

 

Ošetřením panelu impregnací GlasProtect se značně omezí usazování prachu, pylu a ptačího trusu. V zimním období snižuje namrzání skla a usnadňuje odstraňování sněhu.

 

Hydrofobní impregnace GlasProtect je na lihovém základě, po odpaření nosné lihové kapaliny je vrstva zdravotně nezávadná, nevytváří povlak. Nano vrstva je extrémně odolná a trvanlivá.

Jedno ošetření poskytne Vaší elektrárně samočistící schopnost až na 5 let.

 

Podle posledního testování účinnosti ošetřených fotovoltaických panelů, se investice vložená do této nano-úpravy vrací již po prvním roce provozu.

 

Produkt na samočistící ošetření solárních panelů:

GlasProtect

- dvoufázová hydrofobní impregnace na sklo
- životnost jedné aplikace až 5 let

Balení hydrofobní impregnace GlasProtect:

Každé balení přípravku GlasProtect obsahuje stejné množství čističe NanoClean.

 

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

 

Solární panely pro ošetření GlasProtect
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2019, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist