Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek

Proč impregnovat?
Trápí Vás problémy s vlhkostí Vašeho domu?

Aby Váš dům nebo plot zůstal dlouho jako nový, je nutné jej co nejdříve ošetřit impregnací.
Na trhu existuje nepřeberné množství ochranných prostředků na bázi silikonu, teflonu či olejů. Tyto technologie dnes můžeme považovat za překonané.
Impregnace na bázi nanotechnologie vynikají daleko širšími možnostmi ochrany Vašeho objektu s dokonalými účinky a prodlouženou trvanlivostí. Je důležité, aby se Vám investice do stavby vrátila dlouhodobou funkčností a minimálními náklady na její údržbu. To vše je Vám schopna nanotechnologická impregnace poskytnout.

 

Neošetřené stavby jsou v průběhu času vystaveny různým degradačním vlivům - nepříznivým povětrnostním podmínkám - kyselým dešťům, teplotním rozdílům nebo UV záření, které zkracují jejich životnost. V důsledku těchto vlivů dochází dále ke vzniku plísní, mechů, výkvětů, které mohou mít za následek trvalé poškození nebo dokonce předčasné znehodnocení a destrukci stavby.

Železobetonový sloup bez impregnace Poškozený neošetřený obklad

Nanotechnologická hydrofobní a olejofobní impregnace firmy Nanobala pracuje na principu lotosového efektu - účinná látka vybuduje na povrchu pórů a kapilár neviditelnou odpudivou nanovrstvu, která vykazuje vynikající hydrofobní a olejofobní účinky, přitom významně neovlivní difúzní vlastnosti pórů - materiál dýchá.
Jedná se o hydrofobizaci - tedy vodu odpuzující, nikoliv hydroizolaci - izolující průnik vody a uzavření povrchu. Na povrchu nevzniká neprodyšná krusta jako při použití silikátových přípravků.

 

Firma Nanobala vyrábí a dodává nanoimpregnace na tyto materiály:

Nano impregnace Nanobala dodává ošetřenému materiálu samočistící schopnost - při každém dešti se nečistoty nabalí na dešťové kapky a skutálí se samospádem z povrchu. Stavba se takto nešpiní ani odstřikující vodou od projíždějících aut.
Zásadní mírou snižuje náklady na údržbu stavby a prodlužuje její životnost.

Nanovrstva vytváří ochranu před tvorbou plísní, mechů a výkvětů. Zabraňuje usazování špíny, ulpívání hmyzu a přimrzání námrazy.

Jedinečnou výhodou nano impregnace je odolnost vůči UV záření - je UV odrazivá.

 

Ochranný nano nátěr usnadňuje čištění těžko odstranitelné špíny - od žvýkaček, olejových produktů, graffiti.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala ochrání Váš dům před dalšími škodlivými vlivy okolního prostředí - kyselé deště, posypové soli, saze, zplodiny (SO2 a NOx) a výrazně zlepšuje izolační vlastnosti objektu, čímž zabraňuje energetickým ztrátám.

Impregnace Nanobala neobsahuje žádné vosky, silikony ani akrylátové složky, po aplikaci je nelepivá a nijak nemění vzhled impregnovaného povrchu.

Impregnace Nanobala - to je ochrana před dešťovou vodou - nepromokavost, zamezení vzniku výkvětů, zabránění vzniku mikrotrhlin - to vše s dlouhodobými účinky - až 15 let.

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2019, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist