Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek

Nanoimpregnace minerálních fasád - ochranný nano nátěr

Fasády budov jsou vystaveny měnícím se povětrnostním vlivům a agresivním složkám ovzduší, které způsobují jejich trvalé poškození. Póry fasády se rozšiřují, narůstá stupeň narušení a vlhkost prostupuje stále hlouběji do zdiva. Prosakující dešťová voda může na zdech a fasádách zapříčinit vlhké skvrny - mapy. Spolu s touto vlhkostí vnikají do zdí i atmosférické nečistoty, které fasády znečištují. Vlhkost tvoří živnou půdu pro plísně, které vytvářejí zelený povlak. Pokud vlhkost pronikne přes fasádu dovnitř domu, může způsobit na vnitřní stěně plesnivé skvrny a nezdravé prostředí pro bydlení.

Řešením těchto nežádoucích důsledků je nanotechnologická hydrofobní a olejofobní impregnace firmy Nanobala, která zabrání pronikání dešťové vody a nečistot do fasády. Funguje na principu lotosového efektu - účinná látka vybuduje na povrchu pórů a kapilár neviditelnou odpudivou nanovrstvu, která vykazuje vynikající hydrofobní a olejofobní účinky, přitom významně neovlivní difúzní vlastnosti pórů - fasáda dýchá. Jedná se o hydrofobizaci - tedy vodu odpuzující, nikoliv hydroizolaci - izolující průnik vody a uzavření povrchu. Na povrchu nevzniká neprodyšná krusta jako při použití silikátových přípravků.

Nano impregnace Nanobala dodává ošetřené fasádě samočistící schopnost - při každém dešti se nečistoty nabalí na dešťové kapky a skutálí se samospádem z fasády. Fasáda se takto nešpiní ani odstřikující vodou od projíždějících aut. Zásadní měrou snižuje náklady na údržbu fasády a prodlužuje její životnost.
Nanoimpregnace Nanobala byla vyvinuta na základě nejnovějších poznatků v oblasti chemické nanotechnologie.

Nanovrstva vytváří na fasádě ochranu před tvorbou plísní, mechů a výkvětů. Zabraňuje usazování špíny, ulpívání hmyzu a přimrzání námrazy.

Ochranný nátěr zpevňuje podklad fasády proti odrolení vlivem UV záření - je UV odrazivý.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala ochrání fasádu před dalšími škodlivými vlivy okolního prostředí - kyselé deště, posypové soli, saze, splodiny (SO2 a NOx), přitom nijak nemění vzhled impregnovaného povrchu.

Ošetřené fasády lépe odolávají škodlivému působení olejů, solí, kyselin, zásad, nafty, benzínu až do pH 13.
Jedinečnou výhodou nano impregnace je snadná aplikace a dlouhodobý účinek - až 12 let.

Hydrofobní a olejofobní impregnace výrazně zlepšuje izolační vlastnosti fasády, čímž zabraňuje energetickým ztrátám.

Impregnace Nanobala jsou určeny pro veškeré nasákavé a minerální konstrukce - cihelné zdivo, beton, cement, vápenné omítky, vápenopískové cihly a vláknitý cement. Neobsahují žádné vosky, silikony ani akrylátové složky. Nejsou vhodné na zoxidované a zasolené povrchy ani pro omítky na bázi syntetické pryskyřice a disperzní fasádní nátěry.

Impregnační nano přípravky usnadňují čištění těžko odstranitelné špíny - od žvýkaček, olejových produktů, graffiti.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala jsou přesvědčivé svoji kvalitou, funkcí, snadnou aplikovatelností a trvanlivostí.

Impregnace na fasády Nanobala - to je ochrana před dešťovou vodou - nepromokavost, zamezení vzniku výkvětů, zabránění vzniku mikrotrhlin, nelepivost, to vše s dlouhodobými účinky.

 

Výhody impregnací NANOBALA:

  • Odolnost proti zašpinění fasády
  • Ochrana proti růstu plísní, mechů a výkvětů
  • Dokonalý hydrofobní a olejofobní účinek
  • Snadné čištění fasády = úspora nákladů
  • Ochrana fasády proti povětrnostním vlivům
  • Chemická odolnost proti přípravkům zimní údržby
  • Životnost ochrany až 12 let podle expozice

 

Produkty na impregnaci fasád:

Dům s minerální fasádou pro impregnaci BProtect BProtect

- nano impregnace na savé minerální fasády na vodním základě
- hydrofobizace a olejofobizace až 12 let
- nemění vzhled povrchu

BTProtect

- nano impregnace na méně savé minerální fasády na bázi rozpouštědla
- hydrofobizace až 10 let
- oživuje barevnost povrchu

CCProtect

- hydrofobní zpevňovač na vodním základě pro starší a narušené fasády
- zpevnění a hydrofobizace až 12 let
- nemění vzhled povrchu

 

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2019, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist