Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek

Impregnace obuvi - ochrana na boty proti vodě a špíně

Na obuv jsou kladeny vysoké estetické ale především funkční požadavky. Mezi důležitá kritéria patří nepromokavost, odolnost vůči špíně, slané břečce, olejům, apod.

Nanotechnologická impregnace Nanobala na kůži a textil poskytuje obuvi téměř všechny tyto vlastnosti s vynikajícími účinky a dlouhodobou - až dvouletou účinností. Na rozdíl od běžně používaných impregnací na bázi teflonu nebo silikonu zachovává nanotechnologická impregnace prodyšnost i paropropustnost ošetřené obuvi - noha v botě dýchá, nepotí se.

Nanotechnologické produkty pracují na principu lotosového efektu. Na povrchu boty se nanesením přípravku vytvoří neviditelná vrstva nanočástic, která odpuzuje kapaliny a nečistoty. Při dešti se voda i se špínou stáhne do kuliček a samospádem steče z povrchu obuvi - impregnace má samočistící funkci.

Nanovrstva chrání materiál před solemi a chemickými přípravky do pH 13.

Impregnace na boty vytváří ideální ochranu proti dešti, blátu a jinému znečištění např. od olejů, sazí, nebo jídla - kečupu, zmrzliny, žvýkaček, atd.

Impregnace bot zajistí, že tekuté nečistoty se nevsáknou - skutálí se z povrchu boty a tuhé nečistoty k povrchu nepřilnou a lze je snadno odstranit. V zimním období ochraňuje obuv i před slanou břečkou z rozpuštěného sněhu.

Vodoodpudivý účinek je vynikající na semišové obuvi.

Tato inovativní technologie má mimořádné využití ve stavebnictví, kde je pracovní obuv znehodnocována maltou, betonem nebo oleji. Ošetřená pracovní obuv odolává znečištěním takovým způsobem, že např. zaschlý beton lze snadno odstranit pouhým oklepáním bot.
Impregnací se značně prodlouží životnost obuvi a sníží vynaložené náklady.

Široké uplatnění má impregnace bot v letní i zimní turistice a myslivosti, kde zabraňuje promočení obuvi ve vlhkém prostředí nebo mokrém sněhu. Na starší obuvi z goretexu nebo cordury lze po odeznění účinku nepromokavost nano impregnací jednoduše obnovit při zachování prodyšnosti boty.

Nanotechnologická impregnace je vhodná na obuv zimní i letní pro běžné nošení, outdoor, atd.

Nano impregnace Nanobala je určena na přírodní kůži - hladkou i broušenou (semiš) a na textilní materiály.

Po odpaření nosné lihové kapaliny je vrstva zdravotně nezávadná. Neobsahuje vosky, silikony ani akrylátové složky. Není vhodná na obuv z neprodyšného materiálu - imitace kůže nebo lakovanou kůži.

Účinek impregnace LTProtectPlus na obuvi

Výhody použití hydrofobní nano-impregnace LTProtectPlus:

  • Odolnost obuvi proti dešti, blátu, olejům

  • Nepromokavost obuvi = zvýšení komfortu
  • Bota zůstává prodyšná
  • Chrání před solemi a přípravky do pH13
  • Účinnost až 2 roky
  • Prodlužuje životnost obuvi
  • Jednoduchá aplikace

 

Produkt na impregnaci obuvi:

LTProtectPlus

- hydrofobní nanoimpregnace na lihové bázi

Balení hydrofobní impregnace obuvi LTProtectPlus:

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

 

Kožená obuv ošetřená LTProtectPlus

 

Nano impregnace na obuv Nanobala  =  nohy v suchu za každého počasí

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2019, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist