Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek

Nano ochrana a impregnace na sedačky, sedací soupravy

Povrchy kožených, textilních sedacích souprav a křesel a potahy sedadel jsou při používání neustále vystavovány riziku poškození a znečistění. Toto znečištění vzniká zejména při konzumaci nápojů a jídel, jako je káva, červené víno, ovoce a džusy, kečup, zmrzlina, žvýkačky, atd. Další problematické vlivy představují domácí mazlíčci, kde hrozí vznik těžko odstranitelných skvrn od bláta, moči, apod. Ve veřejných prostorách - restauracích a hotelích navíc vzniká možnost poškození od znečistěných oděvů veřejnosti (např. olejem z monterek) nebo i obecným vandalismem. Tyto skvrny se na neošetřeném povrchu těžko odstraňují a mnohdy jsou tak odolné, že dojde k znehodnocení potahu. Těmto nepříznívým vlivům a jejich následkům lze pomocí ochranné impregnace na bázi nanotechnologie velmi účinně předejít.

 

Pro ochranu před znečištěním textilních a kožených potahů na sedacích soupravách a křeslech je určen přípravek LTProtectPlus.

Účinek impregnace na sedačky

Výhody hydrofobní impregnace LTProtectPlus na sedačky:

  • Ochrana sedací soupravy před vodou, nečistotami

  • Jednoduchá aplikace
  • Potah z textilie a usně zůstává prodyšný
  • Snadné čištění sedačky = úspora nákladů
  • Brání znečištění kávou, červeným vínem, kečupem

  • Chrání před přípravky do pH13
  • Životnost ochrany až 2 roky podle expozice

 

Impregnace na sedačky LTProtectPlus se aplikuje jednoduše nástřikem na povrch materiálu (textilu nebo usně) a poté se nechá volně zaschnout. Spotřeba impregnace na 1m2 sedací soupravy nebo křesla je cca 100 až 200 ml. Ochrana se stává plně funční po uplynutí 24 hod. Během této doby dojde k uspořádání nanovrstvy a její fixaci na materiál sedací soupravy.

Vaše sedací souprava se poté stane odolnou proti vodě a špíně.

To v praxi znamená že kapalina se nevsakuje do povrchu ale zůstává stát na povrchu ošetřeného potahu, kde ji lze pohodlně odstranit. Zároveň se mnohem snadněji odstraňují další výše popsané formy znečistění, protože nedojde k navázání nečistot na textil nebo useň. K případnému čištění takto ošetřeného povrchu sedací soupravy obvykle postačí čistá vlažná voda. Impregnace LTProtectPlus oživuje barvy ošetřeného materiálu. Paroprodyšnost textilu ani kůže se provedenou úpravou nemění - sedačka zůstavá stejně prodyšná - dýchá.

Provedená úprava má životnost až 2 roky v závislosti na míře provozního zatížení sedací soupravy.

Výhodou nanoimpregnace je i to že po skončení životnosti lze tuto ochranu aplikovat jednoduše znovu. Použítím impregnací Nanobala dosáhnete mnohem delší životnosti Vaší kožené nebo textilní sedací soupravy a ochráníte tak Vaši investici.

 

Balení hydrofobní impregnace na sedačky LTProtectPlus:

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

Textilní pohovka pro ošetření nano impregnací Kožená sedačka pro ošetření nano impregnací
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2019, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist